Компанія "Світ печаток". Ми не єдині в цьому бізнесі - Ми надійні та відповідальні.


Вітаємо Вас на нашому сайті !!!


        Компанія "Світ печаток" працює в сфері виготовлення печаток та штампів з 2013 року. За цей час ми накопичили великий досвід, модернізували власне виробництво та співпрацюємо з державними і приватними установами по всій Україні. 

        З 2013 року наша компанія - "Світ печаток" має постійне і незмінне місце реєстрації, а тому наші клієнти вже котрий рік користуються нашими послугами, і ми вам щиро дякуємо за підтримку та співпрацю.

        Наша компанія є офіційним представником найкращих у світі виробників штемпельної продукції: Colop, Trodat, Shiny. На сайті є повний асортимент товарів від вказаних виробників.

        На нашому виробництів виготовляються печатки, штампи, факсиміле, екслібриси, штамп-візитки (рекламний штамп) впродовж 1 години, без додаткової оплати за терміновість. Наші спеціалісти безкоштовно розроблять для вас індивідуальний ескіз печатки, штампу, іншої продукції. Також, в нашому каталозі є в наявності вже розроблені ескізи з елементами захисту та різного роду дизайнерських іноваційних рішень, які вам обов'язково сподобаються.

        Ми абсолютно впевнені в якості нашої продукції, а тому надаємо 100% гарантію на придбану у нас продукцію, та гарантуємо повернення, обмін, перевиготовлення в разі невідповідності встановленим законом вимогам.

        Якщо Вам необхідна будь-яка інформація з питань користування продукцією, порядку знищення печаток, штампів, чи з будь-яких інших законодавчих питань, ви можете знайти типові відповіді в нашому блозі. При необхідності зателефонуйте нам і отримаєте кваліфіковану та безкоштовну консультацію.

        Кожен клієнт, незалежно від суми першої покупки отримує дисконтну картку нашої компанії "Світ печаток", та автоматично буде підключений до системи накопичувальної знижки.

        Ми доставимо вам будь-який товар, або здійснимо виготовлення штемпельної продукцію відповідно до ваших побажань та незалежно від вашого місцезнаходження. Доставка здійснюється компанією "Нова Пошта", і ви сплачуєте гроші тільки після того, як отримаєте та перевірите якість продукції. А також, за бажанням, ви можете здійснити оплату за товар на банківський рахунок чи банківську картку. Для державних установ і організацій надаємо повний пакет бухгалтерських документів на оплату (договір, видаткову накладну, специфікацію на товар, копію документів компанії) 

           Дякуємо за довіру. Бажаємо успіхів у Ваших справах !