Публічний договір ОНЛАЙН (ON-LINE) сервісу виготовлення штемпельної продукції


1. Предмет договору.

1.1. Замовник надає замовлення на виготовлення печатки, штампу, факсиміле чи іншої штемпельної продукції, а Виконавець зобов’язується виготовити дану продукцію згідно із замовленням Замовника у строк встановлений замовленням. Замовник зобов’язується оплатити роботу та додаткові витрати, якщо такі були (витрати на доставку, тощо).
 

2. Момент укладання договору.

2.1. Текст даного Договору є публічною пропозицією і діє для всіх відвідувачів веб-сайту www.svitp.com.ua. Моментом укладення договору є натискання замовником на веб-сайті виконавця кнопки "ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ" (україно-мовна версія сайту) або "ОФОРМИТЬ ЗАКАЗ" (російсько-мовна версія сайту).
 

2.2. Договір не вважається укладеним, якщо Замовник здійснюючи замовлення та натиснувши кнопку "ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ" не вказав повну інформацію необхідну для виконання замовлення, або не надав копії необхідних документів. В такому випадку, Виконавець будь-яким способом зв"язку (телефон, електронна пошта, месенджер) уточнює у Замовника необхідну інформацію, або попросить Замовника повторно заповнити форму замовлення.


3. Обов'язки Замовника.

3.1. До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і тарифами (цінами), запропонованими Виконавцем на всіх сторінках сайту.

3.2. Повідомити Виконавцю усю необхідну для виконання замовлення інформацію.

3.3. Після отримання замовленої продукції належної якості прийняти та оплатити роботу Виконавця у строки, які були визначені при замовленні чи окремим Договором.

3.4. На виконання Виконавцем своїх зобов'язань перед Замовником останній повинен повідомити всі необхідні дані, які однозначно ідентифікують його як Замовника, і достатні для отримання Замовником його замовлення.

3.5. ЗАМОВНИК ГАРАНТУЄ, ЩО ЗАМОВЛЯЮЧИ ПЕЧАТКУ, ШТАМП, ФАКСИМІЛЕ ЧИ ІНШУ ШТЕМПЕЛЬНУ ПРОДУКЦІЮ, ВІН НЕ МАЄ НАМІРУ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇЇ ВСУПЕРЕЧ ЧИННОМУ ЗАКОНОДАВСТВУ, В Т.Ч. ІЗ МОТИВІВ ПІДРОБКИ ДОКУМЕНТІВ В РОЗУМІННІ СТ. 358 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ, ЗДІЙСНЕННЯ РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ ПІДПРИЄМСТВ ЧИ ВЧИНЕННЯ ІНШИХ НЕЗАКОННИХ ДІЙ. ЗАМОВНИК ГАРАНТУЄ, ЩО МАЄ УСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ, ПРАВА ТА ПОВНОВАЖЕННЯ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ШТЕМПЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ. ЗАМОВНИК РОЗУМІЄ, ЩО У ВИПАДКУ НЕЗАКОННОГО ВИКОРИСТАННЯ ШТЕМПЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ВІН НЕСЕ КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
 

4. Зобов'язання Виконавця.

4.1. З моменту укладення цього Договору забезпечити в повній мірі всі зобов'язання перед Замовником відповідно до умов, обговореними сукупно сайтом www.svitp.com.ua і цим договором.

4.2. Виконавець зобов'язується якісно та відповідно до завдання Замовника у обговорені строки виконати замовлення Замовника.

4.3. Виконавець гарантує Замовнику належну якість його продукції та відповідність її усім вимогам, що ставляться до неї як Замовником так і чинним законодавством.

4.4. Виконавець зобов'язується негайно інформувати Замовника про труднощі, що перешкоджають виконанню даного Договору для своєчасного прийняття відповідних заходів.

4.5. Виконавець зобов'язується виконувати зобов'язання про конфіденційність інформації про Замовника. Не допускається розголошення деталей замовлення, інформації про Замовника, окрім випадків встановлених законом.
 

5. Права Замовника.

5.1. Замовник має право на стадії проектування замовлення уточнювати інформацію про замовлення або відмовитися від нього (зняти завдання) повідомивши Виконавця про це в найкоротші терміни.

5.2. Замовник має право вимагати від Виконавця повного звіту про виконання його замовлення з питань, які стосуються предмету даного договору.

5.3. Безкоштовно отримати консультації з приводу порядку замовлення, а також правових питань, що стосуються регулювання обігу та використання штемпельної продукції.
 

6. Права виконавця.

6.1. Виконавець має право попросити Замовника надати документи, якщо це необхідно для правильного виконання замовлення.

6.2. Так як цивільні правовідносини в Україні ґрунтуються на принципах законності, чесності та добросовісності і беручи до уваги, що чинним законодавством не передбачений обов’язок Виконавця перевіряти документи Замовника, Виконавець має право повірити Замовнику щодо законності наданих ним документів на право отримання печатки та законності його намірів на використання замовленої печатки.
 

7. Порядок розрахунків

7.1. Розрахунок за виконану роботу здійснюється за домовленністю сторін:

- передплата на рахунок;

- після отримання Замовником продукції у строки передбачені окремим Договором;

- при отриманні готової продукції.

7.2. Ціна замовлення вказується у формі замовлення. Ціна може змінитись за додатковою домовленістю між сторонами.

7.3. У випадку безготівкового розрахунку, Замовником здійснюється передоплата. Тільки після передоплати, Виконавець може віддати Замовнику його замовлення.

7.4. Безготівковий розрахунок здійснюється на банківський рахунок Виконавця, що вказаний у рахунку фактурі, який підготує Виконавець.
 

8. Термін дії

8.1. Термін дії договору – безтерміново.