Інформація про доставку та оплату


ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ


 ОТРИМАННЯ В ОФІСІ


Своє замовлення, а також будь-який товар (за умови наявності) ви зможете отримати / купити в нашому офісі-магазині "СВІТ ПЕЧАТОК" по вул.Ярослава Мудрого, 85А, оф.32, м.Корсунь-Шевченківський, Черкаська область. Дивитись на карті

Видача здійснюється :

Пн.-Сб. з 9.00 до 18.00


ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ


Доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта".

При наявності товару на складі відправка здійснюється в день замовлення. 

При замовленні продукції, яку необхідно виготивити, відправка буде здійснена в день готовності продукції чи комплекту. (При погодженні замовлення менеджер повідомить вам термін виготовлення)

Після відправки товарів на ваш телефон в СМС буде відправлено номер декларації посилки.

                                          Важлива  інформація:

  • Вартість доставки сплачуєтся покупцем/замовником згідно тарифу "Нової пошти"  (від 40 грн.); 
  • Безкоштовна доставка на відділення "Нової пошти" здійснюється, якщо вартість замовлення більше 500 грн.;
  • Безкоштовна доставка кур'єром "Нової пошти" на адресу здійснюється, якщо вартість замовлення більше 1 тис. грн.;
  • Якщо оплачувати товар при отриманні, то необхідно буде додатково сплатити послуги компанії "Нова пошта" за здійснення грошового переказу - 2% від вартості замовлення + вартість пересилання грошей.ВАРІАНТИ ОПЛАТИОПЛАТА В ОФІСІ


Якщо ви знаходитесь в нашому місті, або вам буде зручніше отримати свій товар в нашому офісі, ви можете зробити оплату готівкою при отриманні в офісі.
ОПЛАТА У ВІДДІЛЕННІ "НОВА ПОШТА"


Під час доставки компанією "Нова пошта" є можливість оплати безпосередньо під час отримання товару у відділенні. Врахуйте, що необхідно буде додатково сплатити послуги компанії "Нова пошта" за здійснення грошового переказу - 2% від вартості замовлення + вартість пересилання грошей.


ОПЛАТА НА КАРТКУ "ПРИВАТ БАНК"


Якщо вам зручніше зробити переказ на карту "Приват Банку", вкажіть це при онлайн-замовленні або повідомте менеджера при погодженні деталей замовлення. Зручним для вас способом (СМС, e-mail, Viber, Telegram) будуть надіслані реквізити для оплати. ОПЛАТА НА БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК "ПРИВАТ БАНК"


При співпраці з державними установами та організаціями, а також юридичними особами наш бухгалтер підготовить пакет документів для оплати на банківський рахунок (Договір, Видаткова накладна, Рахунок на оплату, Специфікація на товар).

Копії документів на оплату будуть надіслані вам на e-mail.