ЯК ПРОВОДИТИ ЗАПРАВКУ ШТЕМПЕЛЬНОЇ ПОДУШКИ ?

           Порядок та принцип заправлення фарбою штемпельних подушок автоматичних оснасток схожий у всіх виробників.

          Штемпельні подушки автоматичних оснасток для печаток та штампів, а також датерів і нумераторів можуть бути перезаправленні декілька разів, що надає велику перевагу для використання автоматичних оснащень.

          Для початку, трішки натисніть на корпус оснастки (аналогічно проставленню відбитка), та натисніть кнопки на корпусі (найчастіше з обох боків), і ви відчуєте як відбулось фіксування корпусу. Потім пальцем проштовхніть подушку (в деяких моделях є відповідна кнопка), та витягніть її повністю з оснащення. 

          Дійте так як вказано на малюнку. 

    

          Здійсніть дозаправлення фарбованої частини штемпельної подушки, дотримуючись таких правил :

-- фарба для дозаправлення повинна бути того ж кольору та типу, якою вже заправлена подушка (на водяній, спиртовій, або масляній основі). Бажано використовувати фарбу того виробника, який виготовив оснащення.

-- фарбу потрібно наносити рівномірно, та почекати доки вона не вбереться в подушку. Здійснювати таку процедуру до візуально повного змащення та почекати 3-5 хвилин.

-- якщо ви надмірно наповните подушку фарбою, то відбиток буде розпливчастий. В таком разі сухою серветкою вберіть надмірну частину фарби.

          Після дозаправленя подушки фарбою, вставте її в автоматичну оснастку фарбованою частиною до кліше, до чіткої фіксаціїї, та легенько стисніть верхній і нижній краї оснащення (аналогічно проставленню відбитка).

 

          Приємного користування.